KonAHED | Konya Aile Hekimliği Etkinlik Derneği
Monitörlerde Sağlıkta Şiddete Karşı Farkındalık Projesi - Baskı Önizleme

+- KonAHED | Konya Aile Hekimliği Etkinlik Derneği (http://forum.konahed.org)
+-- Forum: KonAHED Üye Özel Bölümü (http://forum.konahed.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Sosyal Projeler KonAHED (http://forum.konahed.org/forumdisplay.php?fid=33)
+--- Konu Başlığı: Monitörlerde Sağlıkta Şiddete Karşı Farkındalık Projesi (/showthread.php?tid=66)Monitörlerde Sağlıkta Şiddete Karşı Farkındalık Projesi - Aras22 - 04-10-2018

Ülkemizde giderek artan sağlıkta şiddet eylemleri, artık şiddetle sınırlı kalmayıp yapılan eylemler ölümle sonuçlanmaya başlamıştır. 

Artık basın ve yayın organlarında görevi başında hizmet verirken bir hekimin öldürülmesi haberini duymak olağan hale gelmiştir. Bir ülkenin sağlığından sorumlu, bu alanda ülkesine hizmet etmek için kendini yetiştirmiş bireylerini öldürmek, bu vatanın toprağını kurutmakla eşdeğerdir ve vatan hainliğinden bir farkı da yoktur. 

KonAHED Konya Aile Hekimliği Etkinlik Derneği olarak; bu ülkenin bir sivil toplum kuruluşu olmamızın verdiği sorumlulukla, hizmet verdiğimiz vatandaşlarımıza bu durumun ciddiyetini daha iyi anlatabilmek ve toplumda giderek artan şiddete karşı halkımızda bir farkındalık yaratabilme adına "Monitörlerde Sağlıkta Şiddete Karşı Farkındalık Projesi" 'ni başlatmış bulunmaktayız. Bu projeyle; sıra alma monitörlerinin arka planında, halkımızda farkındalık oluşturmasını umut ettiğimiz görseller koyuyoruz. Tüm aile hekimlerimizin bu projeye gönülden katılacağına inanıyor ve ve katılmasını ümit ediyoruz. İlgili görsel dosyalara alttaki ekten ulaşabilirsiniz. 

Şiddete başvurmadan sorunların çözümlenmeye çalışıldığı bir toplum kültürüne ulaşabilmemiz dileğiyle...


(Not: Moniötörlere görsel yüklenmesi ile ilgili AHBS programcılarınızdan destek alabilirsiniz.)